ARKADAŞLIK KIZ TAVLAMA

ARKADAŞLIK KIZ TAVLAMA

admin 2 sene önce

ARKADAŞLIK KIZ TAVLAMA

 

Erkeklerin kızlara büyük bir zaafı vardır. Erkekler kızlara karşı büyük ilgi duydukları için kızlar bu ilgiyi çok da sevmekte ve erkekleri arkalarında dolandırmaktadır. Erkekle kız arasında ki  ilişki sadece sevgili flört gibi değil arkadaşlık olarak da sürmektedir.

Erkekler genelde erkek arkadaştan daha çok kız arkadaşlarla takılmayı sevmektedir. Ancak çoğu erkeğin kızları sadece cinsel organ gördükleri için kızlar erkeklere pek fazla yaklaşamamaktadır. Kızlarında erkek arkadaşlarla takılmak istemesi güzel bir arkadaşlık ortamı yaratmaktadır. Ancak tabi ki en büyük sorun erkeklerin kız arkadaş edinememesidir. Bu durumlarda sosyal ağlar çok fazla kullanılmaktadır. İnternet üzerinden yapılan  sohbetlerle  isteyen kız arkadaş isteyen sevgili isteyen cinsel ilişki için partner bulmaktadır.

Türk örf ve adetleri gereği kızlarla erkeklerin çok iç içe olması hoş karşılanmaz. Bu durum da erkeklerle kızlar arasında mesafe olmasına sebep olmaktadır. Bir aile kızının bir erkek arkadaşının olmasını hoş karşılamaz bu da kızı sadece kız arkadaş yapmaya sevk eder. Ancak bu durum tamamen yanlış olup erkeklerle kızların sadece arkadaş olması çok da kötü bir durum değildir. Kız arkadaş tavlamanın en güzel yolu sosyal ağlar olup okul,  cafe vb. de bu durumlar için uygundur.

Erkekler kız arkadaş yapmak istiyorlarsa sosyal ağlarda takılmalı okul cafe gibi ortamlarda girişken olmalıdır.

ARKADAŞLIK KIZ TAVLAMA

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.