CİNSEL GEREKSİNİMLER

CİNSEL GEREKSİNİMLER

admin 2 sene önce

CİNSEL GEREKSİNİMLER

İnsanların bir çok ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçları karşılamak için uraş verirler çünkü; gereksinimlerin yerine gelmesi döngüyü devam ettirir ve hayat dahada kolaylaşır. Bu istekler içereisinde cinsellik önemli bi yer tutmasına rağmen çoğu insan gereği kdadarını yerine getirmemekte ve kendisini mahrum etmektedir.Sex beynin ve vücudun temel ihtiyaçlarından birisidir. Kendinizi iyi hisetmenizi sağlar ve bir çok bilindik bilinmedik yararları vardır.Cinsel  hayatta baüzı eksikleriniz olabilmekte fakat siz bu eksiklerie göz yumup kendinizi bu saorunlara mahkum etmek zorunda değilsiniz.

Bu sorunların çözümleri şimdi çok basit. Sex Shop ürünlerimiz bu sorunlarınıza çözüm olmak için uğraş vermekte. Cinsel hayatın ayrıntılarına girdiğimizde işi biraz daha zevkli hale getirip çeşitli fantazi ürünleri sunmaktayız. Bu fantazi ürünleriyle deneyim kazanıp performansınızı yükseltip arzuladığınız zevkin dibine vurabilirsiniz. Erotik Shop ürünlerimizin size sunduğu ürünlerden bi taneside kadınlar için: Kalın proteez realistik penisdir. Bu ürün: pille çalışır şekilde bir kemere bağlıdır ve titreşme özelliğine sahiptir.Kemerin takılması zorunlu olmadığı gibi istenildiği halde çıkartıladabilir. Yaklaşık olarak 5cm çapında 20cm uzunluğundadır.

Değişik fantazileri denemek için mükemmel bir yöntem, talep halinde farklı renk tonları vardır. Ürünümüz size arzu ettiğiniz bir haz verecektir ve deneyim sahibi olmanıza faydası olacaktır. Ürünü kullandıktan sonra sağlığınız için ve ürünün ömrünün uzunluğunu artırmak için temizliğini yapmanızda fayda vardır. Ilık suda beyaz sabunla temizlenmesi önerilir.

Erotik Market ürünlerimizden biriside mastürbatördür!Erkekler için tecrübe edinmeyi sağlayacak kaynalkardan biriside budur. Matürbatörsize gerçek bir ilişkiye yakın bir deneyime sahip olmanızı sağlar ve avantajlı olmanızı sağlar. Yüksek ölçüde haz almanızı sağlar ve bununla birlikte bayan vajinasıyla aynı yapıya yani dokulara sahip oldupu için kendinizi hayal kurmaya verip bir kadın vajinasında boşalıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Kadınlar için ayrı bir fantazi deneyimi ürünlerindne olan Fantazi kelepçeleri size daha da arzulanır bir tat verecektir. Birlikte olduğunuz erkeğin kontrolüne tamamen vereceksiniz kendinizi. Kendi hareketleriniz kısıtlamak için kulanabileceğiniz bir fantazi ürünümüzdür. Buda tabiki değişik yöntemlerden biridir kendinizi ve birlikte olduğunuz erkeğin arasında ki tutkulu bağları sağlamlarştırmak ve sıradanlaşmaktan kurtulmak için dennemesi gereken bir yöntemdir. Kendinizi erkeğinize bırakıp sadece ona ait olma hissi uyandıracaktır.

Hazzı doruk noktasına çekmenizi sağlar. Bu şekilde seks hayatınızı monotonluktan kurtarmış olursunuz . Bir başka üründe Dildodur! Dildo temel amacı kadınların oyuncağı diye telafuz ettiği vajinayla birleşen penis görevi gören alettir. Vibratör ile karıştırılabilir. Lakin vibratör titreşim halinde hareket ederken dildo hareketsizdir kişinin kendi hareket şekline bağlıdır. Dildo kadınlarda kendisini orgazm etmek için kullandığı uygun ürünlerimizden birisidir. Kadının orgazm olmayı arzuladığı cinsel isteğin arttığı yada kendisine deneyim katmak için kullanabileceği gözde bir alettir. Cinsel hayat bir ihtiyaçtır ve en iyi şekilde karşılanmalıdır.

CİNSEL GEREKSİNİMLER

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.